0

klocki

Overwatch Klocki Burzyciel 75976

Overwatch Klocki Burzyciel 75976
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 99,00 PLN
Producent: LEGO
Indeks: AB05702016553031
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis produktu
Gwarancja: 24 msc.
Opis:

Czas ruszać do akcji! Zbuduj uwielbianego przez fanów Burzyciela z klocków LEGO. Model opancerzonego mecha z poczwórnymi działkami i czterema wysuwanymi odnóżami można zamienić w potężną kulę, która toczy się z ogromną prędkością zupełnie jak w grze Overwatch. Burzyciel pilotowany przez zaradnego chomika Hammonda przyda się w każdej bitwie i będzie świetną ozdobą Twojego stanowiska gamingowego. Tylko pamiętaj nie drażnij chomika! 

Fani gry Overwatch mogą zbudować własnego Burzyciela!
Wykonuj epickie misje rodem z gry Overwatch z zestawem LEGO Overwatch 75976 Burzyciel. Zestaw, zainspirowany popularną na całym świecie zespołową grą akcji Overwatch, przedstawia opancerzonego mecha bojowego, który zamienia się w szybką kulę. Pilotem uwielbianego przez graczy Burzyciela jest Hammond zaradny chomik, który wyskakuje z kokpitu mecha tak samo jak w grze. Młodym fanom gry Overwatch spodobają się poczwórne działka i cztery wysuwane odnóża, które rozkładają się podczas zamiany kuli w mecha, a doskonale rozpoznawalny model postaci z gry z pewnością zachęci ich do zabawy. Starsi gracze mogą pokazać światu swoją pasję, ustawiając ten rewelacyjny model przy swoim stanowisku gamingowym. 

  • Po naciśnięciu dźwigni w tym modelu LEGO Overwatch figurka chomika Hammonda wyskakuje z kokpitu. 
  • Doskonała pozycja dla każdego miłośnika bohaterów Overwatch i robotów do budowania ten model mecha z klocków LEGO zamienia się w imponującą kulę, a do tego ma mnóstwo autentycznych detali z gry. 
  • Budowanie autentycznego modelu z gry Overwatch spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. 
  • Zabawkę można zamienić albo w imponującą kulę, która toczy się z dużą prędkością, albo fajnego mecha z wysuwanymi poczwórnymi działkami i nogami zupełnie jak w grze. Dzieci i starsi gracze na pewno docenią liczne autentyczne detale z gry Overwatch. 
  • Overwatch studia Blizzard Entertainment twórców legendarnej gry World of Warcraft szybko zyskał rzeszę zapalonych fanów z całego świata, którzy tworzą animowane filmy oraz komiksy i organizują międzynarodowe zawody e-sportowe. 
  • Kreatywny model Burzyciela ma ok. 11 cm wysokości, 11 cm długości i 13 cm szerokości. Zestawy z serii konstrukcyjnej LEGO Overwatch to doskonały prezent dla fanów tej popularnej na całym świecie zespołowej gry akcji.

Nr katalogowy:

75976 


Parametry
Podstawowe
Głębokość:11
Wysokość:11
Szerokość:13
Liczba elementów:227
Wymagania wiekowe:9
Marka (Zabawki):Brak
Płeć (zabawki):ChłopcyDziewczynki
Seria (klocki):Overwatch
Rozmiar zestawu (ilość klocków w zestawie):Średni [Lego 200 - 600]
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem