płyty

Płyta indukcyjna HII64202FMT

Darmowa wysyłka
Płyta indukcyjna HII64202FMT
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 548,00 PLN
Producent: Beko
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis
Gwarancja: 24 msc.
Opis:

Łatwa instalacja EasyFit
Zamontuj swoją nową płytę w kilka sekund! Wystarczy, że włożysz płytę do przygotowanego otworu, mocno dociśniesz i gotowe! Nie musisz nic dokręcać ani regulować.

Wyświetlacz elektroniczny
Nowy duży wyświetlacz w produktach Beko daje możliwość wyboru wielu funkcji i lepsze zarządzanie produktem. Dodatkowo wyświetlacz idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę produktu.

Stop&Go
Wyłącz wszystkie pola grzewcze jednym dotknięciem włącz znowu, kiedy potrzebujesz, z zachowaniem wcześniejszego trybu pracy.

Sterowanie Easy Direct
Szykuje się duża impreza? Wykorzystaj wszystkie pola grzewcze swojej płyty i urządź ucztę stulecia! Jednym ruchem dopasujesz moc poszczególnych pól grzewczych, z których każde może być regulowane niezależnie.

Energooszczędna technologia indukcyjna
Technologia indukcyjna gwarantuje pobór minimalnej ilości energii elektrycznej, a do tego jej minimalną stratę. Większość energii elektrycznej pobieranej przez urządzenie przekazywana jest w formie ciepła - bezpośrednio na naczynia. Dzięki działaniu zmiennego pola magnetycznego nagrzewane są wyłącznie garnki czy patelnie, a nie sama płyta czy jej komponenty. W wyniku tego zwiększa się nie tylko efektywność energetyczna płyty, ale również bezpieczeństwo jej użytkowania. Ponadto, dzięki specjalnym czujnikom zainstalowanym w urządzeniu, płyta indukcyjna działa wyłącznie w momencie, w którym znajduje się na niej odpowiednie naczynie w razie jego braku dopływ prądu jest odcinany.

Technologia indukcyjna IndyFlex
Nowa technologia Beko IndyFlex w płytach indukcyjnych pozwala na użycie większej przestrzeni dzięki elastycznej powierzchni gotowania. Użytkownik ma możliwość połączenia kilku stref grzewczych w jedną większą, co daje większą swobodę gotowania. Dzięki zastosowaniu elastycznej strefy grzewczej, możliwe jest użycie zarówno dużych patelni i garnków, jak i małych rondelków, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Booster
Szybkie nagrzewanie Booster to funkcja ułatwiające gotowanie. Umożliwia ona gotowanie na maksymalnie rozgrzanej powierzchni. Po jej włączeniu pole grzewcze zaczyna grzać z maksymalną temperaturą, po czym wraca do nastawionej temperatury gotowania. Dzięki niej czas gotowania ulega skróceniu.


Informacje o płycie (agd):

Pola:

  • Przedni lewy: śr. 180mm - 2000/2300W (Max/Boost) 
  • Tylny lewy: śr. 180mm - 2000/2300W (Max/Boost) 
  • Przedni prawy: śr. 145mm - 1600/1800W (Max/Boost) 
  • Tylny prawy: śr. 210mm - 2000/2300W (Max/Boost) 

Pozostałe parametry:

Wymiary wnęki (szxgł): 56 x 49 cm 


Parametry
Podstawowe
Liczba palników / pól grzejnych:4
Wysokość:5.5
Głębokość:51
Szerokość:58
Moc całkowita:7200
Funkcje (płyty):Automatyczne wyłączenieBoosterRozpoznawanie wielkości/obecności garnkaStop & GoTimerZabezpieczenie przed dziećmiZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie przed zalaniem
Kolor AGD:czarny
Sterowanie (AGD):dotykowe
Budowa (AGD):indukcyjna
Ruszty:Nie dotyczy
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy